W ZPSWR spełniamy marzenia!!!

Realizacja  PROJEKTU DROGA DO KOBIECOŚCI ,POCZUCIEM PEŁNEJ WŁASNEJ WARTOŚCI!!!!

W Zespole Placówek Szkolno- Wychowawczych Rewalidacyjnych w Wodzisławiu śląskim, uczennice z  klasy III Gimnazjum ZET (wych. A. Mospańska), oraz z klasy III SPdP ( wych. A. Politowicz), wzięły udział w  PROJEKCIE: DROGA DO KOBIECOŚCI, POCZUCIEM PEŁNEJ WŁASNEJ WARTOŚCI-celem projektu była totalna metamorfoza, która wydobyła z nich 100% kobiecości i piękno, łamiąc schematy i mity  na temat niepełnosprawności intelektualnej!!!!!!

 

Dzięki wspaniałomyślności P. Agnieszki Socha (P. Prezydentowej Żor), nasze młode kobiety spełniły swe marzenia dotyczące stylizacji i wyposażenia własnej garderoby w przepiękne ubrania, buty
 i dodatki. Pod okiem stylistki personalnej Agaty Dominik ( współpracującej z Maja Sablewską, Olivierem Janiakiem),nasze młode kobiety przymierzały piękne ubrania. Całe to wydarzenie miało miejsce, w Centrum Handlowym Silesia Center w Katowicach, to co  było dane im przeżyć...nie można opisać słowem Pani Agnieszka zaczarowała ich „zwykłą szarą codzienność”. A to dopiero pierwszy krok do dalszych metamorfoz. Ciąg dalszy nastąpił, w piątek   05.01.2019 roku, w tym dniu  spełniły się najskrytsze marzenia !!!. Ten dzień był „wisienką na torcie” ,kropka nad „i”, fryzura, makijaż, stylizacja i profesjonalna sesja zdjęciowa, te wydarzenia wydobyły to co najpiękniejsze w Naszych Cudownych Młodych Kobietach.

Było światowo stylizacja fryzur i makijażu zajęły się Panie z Academy Alicji Glos-Krawczyk”GAAK”
a zdjęcia wykonało Studio Foto-Kołodziejska, i w tym miejscu chcemy gorąco podziękować wszystkim Paniom, w szczególności Pani Agnieszce Socha, która zmienia naszą codzienność na lepszą!!!!

-Ten dzień był dla nas jak pudełko czekoladek, z każdą minutą smak chwili był jedyny niepowtarzalny, zaskakujący… – dodają.