Zespól Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim

Po dwóćh miesiącach przerwy  okazało się,  że nawet w czasie wakacji podejmowane były harcerskie działania: wysłane zostały prace na konkurs Chorągwi ŚLąskiej, został zgłoszony i omówiony  nasz udział we wrześniowym spotkaniu na HIP czyli Harcerskiej Imprezie Plenerowej w Chorzowie,  a proporzec naszej drużyny został fachowo poprawiony i przerobiony według wcześniejszych ustaleń.  W czasie całych wakacji Aga podsyłała naszej drużynowej  propozycje działań i piosenek do ćwiczenia.

Nasza pierwsza zbiórka to powitanie nowych harcerzy w naszych szeregach, ustalenie czasu i czętotliwości spotkań., przydział mundurów, śpiewanie z gitarą i pląsy oraz ustelenie planu pracy aż do grudnia.

Z zapałem zaczynamy działać. Czuwaj !

 

 

                                                                                                                                               ( tekst E.G)