W ZPSWR spełniamy marzenia!!!

Realizacja  PROJEKTU DROGA DO KOBIECOŚCI ,POCZUCIEM PEŁNEJ WŁASNEJ WARTOŚCI!!!!

W Zespole Placówek Szkolno- Wychowawczych Rewalidacyjnych w Wodzisławiu śląskim, uczennice z  klasy III Gimnazjum ZET (wych. A. Mospańska), oraz z klasy III SPdP ( wych. A. Politowicz), wzięły udział w  PROJEKCIE: DROGA DO KOBIECOŚCI, POCZUCIEM PEŁNEJ WŁASNEJ WARTOŚCI-celem projektu była totalna metamorfoza, która wydobyła z nich 100% kobiecości i piękno, łamiąc schematy i mity  na temat niepełnosprawności intelektualnej!!!!!!

Czytaj więcej: Projekt: Droga do kobiecości, poczucie pełnej własnej wartości

Biegnę dla Beniamina

W dniu 3 marca 2019r. w miejscu „Balaton” Wodzisław Śl. odbędzie się „Bieg Tropem Wilczym” organizowany przez Fundację PKO Bank Polski. Jest to bieg charytatywny dedykowany osobom potrzebującym. Ten bieg będzie dedykowany naszemu uczniowi Beniaminowi Dubek „na protezę i rehabilitację”. Akcja polega na tym, że zawodników startujących w danym biegu zapraszamy dodatkowo do włączenia się do charytatywnej akcji biegowej. Biegacze mogą przyczepić na koszulkę identyfikator akcji – kartkę z napisem ( w naszym przypadku Biegnę dla Beniamina). Dzięki zaangażowaniu pozyskamy środki finansowe na ten szczytny cel.

http://tropemwilczym.pl/bieg/wodzislaw-slaski/

Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału!

Drużyna Harcerska "Skarpetki Nie Do Pary" z Hufca Ziemi Wodzisławskiej organizuje swoją harcówkę po remoncie przeprowadzonym w czasie ferii.