Egzaminy ósmoklasistów odbędą się w ustalonych przez OKE terminach.

Egzaminy gimnazjalne odbędą się w ustalonych przez OKE terminach.

 

 

Dzień Bezpiecznego Internetu w ZPSWR

Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem "Działajmy Razem" odbył się w naszej placówce po raz 7. Dzieci i oraz młodzież niepełnosprawna chętnie wzięła udział w akcjach organizowanych z okazji tego dnia w naszej placówce. Pamiętaliśmy również o opiekunach osób niepełnosprawnych - ich rodzicach, nauczycielach, by czuli się odpowiedzialni za bezpieczeństwo swoich dzieci i podopiecznych w sieci.  Inicjatywą objęci zostali uczniowie niepełnosprawni  intelektualnie w stopniu lekkim oraz głębiej upośledzeni, z uwagi na szeroką dostępność Internetu wśród naszych wychowanków. Głównym przesłaniem inicjatywy było propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu  do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i uczniów z problematyką bezpieczeństwa online. Poprzez szereg zrealizowanych inicjatyw zwróciliśmy uwagę na rolę każdego użytkownika Internetu w budowaniu bezpiecznego i przyjaznego środowiska online. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie w wyniku podjętych przez nas działań unikną wielu niebezpieczeństw związanych z Internetem. Nie może zabraknąć tego elementu w edukacji osób niepełnosprawnych intelektualnie. 

Cała społeczność ZPSWR zwraca się do Wszystkich z ogromną prośbą o wsparcie finansowe realizacji szczytnego celu, jakim jest pomoc dla naszego ucznia. Beniamin jest niepełnosprawny ruchowo, na skutek wypadku komunikacyjnego, któremu uległ we wczesnym dzieciństwie. Pragniemy zaopatrzyć go w protezę kończyny dolnej i do tego potrzebna jest pomoc ludzi o otwartych sercach.

Prosimy o wpłaty na konto Stowarzyszenia "Czyń Dobro" z dopiskiem:

Dla Beniamina Dubek na protezę

:) :) :)

 

Konto 70 8468 0000 0010 0028 2871 0001

Stowarzyszenie ,,Czyń Dobro” na rzecz niepełnosprawnych uczniów i absolwentów szkół i placówek specjalnych w Wodzisławiu Śląskim

KRS 0000376697